Wij leveren geen staal, maar oplossingen!

Neem rustig contact op met onze medewerkers met uw vragen.  Zij staan dagelijks met raad en daad voor u klaar.






Met * gemarkeerde velden zijn verplicht!

ons team

Adri van Gils

  • Functie Hoofd Produktie/Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7466
  • Mobiel nummer +31 629047208
  • E-mail avgils@bersselaar.com

Arna Poirters

  • Functie Adm. medewerkster
  • Direct nummer +31 13 511 7413
  • Mobiel nummer -
  • E-mail apoirters@bersselaar.com

Cees de Laat

  • Functie Productieleider Staal
  • Direct nummer +31 13 511 7451
  • Mobiel nummer -
  • E-mail cdlaat@bersselaar.com

Cees van Kempen

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7439
  • Mobiel nummer +31 651865482
  • E-mail cvkempen@bersselaar.com

Chiel van de Ven

  • Functie Hoofd Calculatie
  • Direct nummer +31 13 511 7425
  • Mobiel nummer +31 651534871
  • E-mail cvdven@bersselaar.com

Dieter van Raak

  • Functie Meewerkend voorman Aluminium/RVS
  • Direct nummer +31 13 511 7441
  • Mobiel nummer -
  • E-mail dvraak@bersselaar.com

Eric Lemmens

  • Functie Controller
  • Direct nummer +31 13 511 7463
  • E-mail elemmens@bersselaar.com

Erik van der Loo

  • Functie ICT manager
  • Direct nummer +31 13 511 7472
  • Mobiel nummer -
  • E-mail evdloo@bersselaar.com

Erwin Lapien

  • Functie Magazijnbeheerder/Bedrijfspraktijkopleider
  • Direct nummer +31 13 511 7442
  • Mobiel nummer -
  • E-mail elapien@bersselaar.com

Finn van der Waerden

  • Functie KAM-Manager
  • Direct nummer +31 13 511 7410
  • Mobiel nummer +31 629375456
  • E-mail fvdwaerden@bersselaar.com

Franci van de Ven

  • Functie Management-assistente
  • Direct nummer +31 13 511 7414
  • Mobiel nummer -
  • E-mail fvdven@bersselaar.com

Hans van den Bersselaar

  • Functie Algemeen directeur
  • Direct nummer +31 13 511 7415
  • Mobiel nummer +31 653405558
  • E-mail hvdbersselaar@bersselaar.com

Henri Coppens

  • Functie Commerciëel Directeur
  • Direct nummer +31 13 511 7447
  • Mobiel nummer +31 653869375
  • E-mail hcoppens@bersselaar.com

Jaco Brongers

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7436
  • Mobiel nummer -
  • E-mail jbrongers@bersselaar.com

Jan Rombouts

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7424
  • Mobiel nummer +31 620491509
  • E-mail jrombouts@bersselaar.com

John Verhoeven

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7428
  • Mobiel nummer +31 622519966
  • E-mail jverhoeven@bersselaar.com

Jorrit de Bie

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7462
  • Mobiel nummer -
  • E-mail jdbie@bersselaar.com

Koen van Balkom

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7491
  • Mobiel nummer +31 653408018
  • E-mail kvbalkom@bersselaar.com

Levi Seebregts

  • Functie Calculator
  • Direct nummer +31 13 511 7422
  • Mobiel nummer -
  • E-mail lseebregts@bersselaar.com

Mark van Lier

  • Functie Werkvoorbereider
  • Direct nummer +31 13 511 7429
  • Mobiel nummer -
  • E-mail mvlier@bersselaar.com

Martien Aarts

  • Functie Calculator
  • Direct nummer +31 13 511 7475
  • Mobiel nummer -
  • E-mail maarts@bersselaar.com

Martijn Hamers

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7483
  • Mobiel nummer -
  • E-mail mhamers@bersselaar.com

Paul van der Putten

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7421
  • Mobiel nummer +31 641832918
  • E-mail pvdputten@bersselaar.com

Peter Fijneman

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7433
  • Mobiel nummer -
  • E-mail pfijneman@bersselaar.com

Peter van Kerkoerle

  • Functie Werkvoorbereider/inkoper
  • Direct nummer +31 13 511 7427
  • Mobiel nummer -
  • E-mail pvkerkoerle@bersselaar.com

Peter Verstijnen

  • Functie Montageleider
  • Direct nummer +31 13 5117461
  • Mobiel nummer +31 651541924
  • E-mail pverstijnen@bersselaar.com

Ronn van Slobbe

  • Functie Constructeur
  • Direct nummer +31 13 511 7434
  • Mobiel nummer -
  • E-mail rvslobbe@bersselaar.com

Ronnie van Drunen

  • Functie Projecleider
  • Direct nummer +31 13 511 7470
  • Mobiel nummer +31 613447719
  • E-mail rvdrunen@bersselaar.com

Sven Hamers

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7490
  • Mobiel nummer -
  • E-mail shamers@bersselaar.com

Tom van Selst

  • Functie Calculator
  • Direct nummer +31 13 511 7412
  • Mobiel nummer -
  • E-mail tvselst@bersselaar.com

Ton van Wezel

  • Functie Tekenaar
  • Direct nummer +31 13 511 7435
  • Mobiel nummer -
  • E-mail tvwezel@bersselaar.com

Walter van Erp

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7431
  • Mobiel nummer +31 654354037
  • E-mail wverp@bersselaar.com

Wim van den Bersselaar

  • Functie Projectleider
  • Direct nummer +31 13 511 7420
  • Mobiel nummer +31 653248070
  • E-mail wvdbersselaar@bersselaar.com

Wim van Erp

  • Functie Onderhoudstechnicus
  • Direct nummer +31 13 511 7443
  • Mobiel nummer +31 653751937
  • E-mail wvanerp@bersselaar.com